C2-Pro RC Pilates Reformer

C2-Pro RC jest piątą generacją naszego niezwykle popularnego reformera z serii C. Model ten bazuje na doskonałej reputacji naszego najlepiej sprzedającego się reformera C2-Pro. Wprowadzono do niego sprężynowy drążek Rapid Change (RC) oraz wiele udoskonaleń, które zwiększają jego walory studyjne. Drążek sprężynowy Rapid Change (RC) radykalnie zmienia łatwość i szybkość regulacji reformera, co jest szczególnie korzystne w środowisku zajęć grupowych, w których C2-Pro RC sprawdza się znakomicie. Drążek sprężynowy może być regulowany przy pomocy jednej ręki, inaczej niż większość standardowych reformerów.

C2-Pro RC może być ustawiany w pionie. Może swobodnie stać dzięki opcjonalnym wolnostojącym nóżkom lub po zamontowaniu wyższych nóżek, które z kolei podnoszą jego wysokość do 42 cm. Podobnie jak wcześniejsze modele Pro z serii C, reformer ten może przyjąć pełną lub połowiczną ramę Cadillac'a, co czyni go najbardziej wszechstronnym reformerem w swojej klasie, oferując jednocześnie niezrównany stosunek jakości do ceny. Dodatkowo, reformer C2-Pro RC posiada wszystkie akcesoria z reformerem C8-Pro i wcześniejszymi reformerami serii C, co oznacza, że idealnie pasuje do innych urządzeń serii C. C2-Pro RC jest odpowiedni dla użytkowników o wzroście 145cm - 193cm (4'10" - 6'4″). Maksymalna waga użytkownika: 150kg.

Szczegóły produktu
Kod: PAPREFORMERC2RC
Brand: Align-Pilates
Wymiary:
Reformer: 239,5 (L) x 66cm (W) x 24cm (H)
With Leg Extensions: 239.5cm (L) x 66cm (W) x 42cm (H)
Wysokość stojąca: 240cm
Waga: 59kg

Od 12,500 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
Reformer C2-Pro RC na wyższych nóżkach

Ta wersja reformera C2-Pro RC posiada wyższe, 42 cm nóżki. Sczególnie polecane przy montażu ramy Cadillac'a czy samej wieży. 

Od 13 200 zł brutto*
*ceny zawierają podatki i koszt transportu do PolskiC2-Pro RC Pilates Reformer z ramą Half Cadillac/Wieżą

Ta wersja reformera C2-Pro RC dostarczana jest z ramą Half Cadillac/Wieżą, która zawiera C2-Pro RC Reformer, ramę Half Cadillac  i uchwyty montażowe, wyższe nóżki, konwerter materaca oraz platformę - wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać kompletne combo Pilates Reformer & Half Cadillac. Górna rama wykonana w całości ze stali nierdzewnej jest lepsza od standardowych ram ze stali chromowanej, zapewniając długą i wolną od korozji żywotność. C2-Pro RC jest odpowiedni dla użytkowników o wzroście 145cm - 193cm (4'10" - 6'4″), maksymalna waga użytkownika: 150kg.

W zestawie 8 wysokiej jakości niklowanych sprężyn z drutu muzycznego:

2x Standard (47cm) Very Light - Yellow
2x Standard (47cm) Medium - Red
2x Długie (64cm) Lekkie - Fioletowe
2x Długie (64cm) Mocne - Czerwone
Szczegóły produktu
Kod: PAPC2PHALFCAD
Brand: Align-Pilates
Wymiary: Reformer: 239,5 (L) x 66cm x 24cm (H)

Od 21,500 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski


C2-Pro RC Pilates Reformer z pełnym Cadillac'iem

Ta wersja reformera C2-Pro RC jest dostarczana z ramą Full Cadillac, która zawiera reformer Pilates C2-Pro RC, ramę Full Cadillac wraz z uchwytami, wyższe nogi, konwerter materaca i platformę  - wszystko, czego potrzebujesz do kompletnego zestawu Pilates Reformer & Cadillac. Rama górna wykonana w całości ze stali nierdzewnej jest lepsza od standardowych ram ze stali chromowanej, zapewniając długą i wolną od korozji żywotność. C2-Pro RC jest odpowiedni dla użytkowników o wzroście 145cm - 193cm (4'10" - 6'4″), maksymalna waga użytkownika: 150kg.

Zawiera 12 najlepszych sprężyn z drutu muzycznego:

2x Standard (47cm) Very Light - Yellow
2x Standard (47cm) Light - Blue
2x Standard (47cm) Medium -Red
2x Standard (47cm) Very Strong - Black (do trapezu)
2x Długi (64cm) Jasny - Fioletowy
2x Długie (64cm) Mocne - Czerwone
Szczegóły produktu
Kod: PAPC2PFULLCAD
Brand: Align-Pilates
Wymiary: Reformer: 239,5 (L) x 66cm x 24cm (H)

Od 26,500 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski


Rama Half Cadillac dla reformerów z serii C

Przekształć swój reformer w Half Pilates Cadillac lub używaj przy ścianie z dodatkowym uchwytem ściennym. Wieża Align-Pilates Half Cadillac jest kompatybilna z wszystkimi reformerami serii A, M i C, a także kompatybilna z uchwytem ściennym do używania przy ścianie bez reformera.
Wieża Half Cadillac urozmaica treningi pilates. Montaż trwa około 10 minut, można go kupić z reformerem jako zestaw lub dodać w późniejszym czasie.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa: Dostarczony z tym urządzeniem pasek bezpieczeństwa jest przeznaczony wyłącznie do tego, aby zapobiec niebezpiecznemu wychyleniu się drążka swing through w dół pod wpływem napięcia i uderzeniu użytkownika, głównie wtedy, gdy jest on sprężynowany od spodu drążka, a użytkownik leży pod nim. Pasek bezpieczeństwa nie jest przeznaczony do przekształcenia drążka wahadłowego w sztywny drążek, na którym można usiąść, uklęknąć, stanąć, zawisnąć, rozhuśtać się lub wspiąć się na niego całym ciężarem ciała lub jego częścią. Drążek wahadłowy jest przeznaczony do ćwiczeń typu push/swing through, bez sprężynowania lub z dołączonymi sprężynami. Nie jest zaprojektowany do wytrzymywania oporu pochodzącego z innego źródła niż dostarczone sprężyny, ani do ćwiczeń izometrycznych lub z ciężarem ciała wykonywanych pod dowolnym kątem. Ćwiczenia polegające na staniu, klękaniu lub siedzeniu na drążku lub ramionach podporowych, huśtaniu się na drążku lub ramionach podporowych, zwisaniu na drążku lub ramionach podporowych, lub bocznym ciągnięciu lub pchaniu na drążek lub ramiona boczne nie są zgodne ze specyfikacją konstrukcyjną tego sprzętu i grożą poważnymi obrażeniami użytkownika.

Co jest zawarte w zestawie?

Rama Half Cadillac
1 para pasów na stopy
1 para uchwytów do rąk
2 pary szybko regulowanych uchwytów sprężynowych z podwójnym oczkiem
8 aluminiowych karabinków
8 podwójnie zakończonych klipsów dla psów
Zawiera 8 wysokiej jakości niklowanych sprężyn z drutu muzycznego:

2x Standard (47cm) Very Light - Yellow
2x Standard (47cm) Medium - Red
2x Długie (64cm) Lekkie - Fioletowe
2x Długie (64cm) Mocne - Czerwone

Szczegóły produktu
Kod: PAPHALFCADA2
Brand: Align-Pilates
Kompatybilny z: serią A/M/C. Except C1.
Wymiary: 189cm od podłogi
Waga: 30kg
Materiał: Pełna rama górna ze stali nierdzewnej

Od 6,900 zł*
 
*ceny zawierają podatki i koszt transportu do Polski


Rama Full Cadillac dla Reformerów z serii C

Przekształć swój reformer w Full Pilates Cadillac. Rama Full Pilates Cadillac może być używana z reformerami Align-Pilates z serii C. Rama ta zapewnia najwyższą wszechstronność w Twoim studio Pilates. Rama górna wykonana w całości ze stali nierdzewnej jest lepsza od standardowych ram ze stali chromowanej, zapewniając długi i wolny od korozji okres użytkowania. Stelaż Cadillac Frame jest dostarczany w komplecie ze wszystkimi wymaganymi akcesoriami.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa: Dostarczony pasek bezpieczeństwa z tym urządzeniem jest przeznaczony wyłącznie do zapobiegania huśtaniu się drążka w dół niebezpiecznie pod wpływem napięcia i uderzenia użytkownika, głównie gdy jest on sprężynowany od spodu drążka, a użytkownik leży pod nim. Pasek bezpieczeństwa nie jest przeznaczony do przekształcenia drążka wahadłowego w sztywny drążek, na którym można usiąść, uklęknąć, stanąć, zawisnąć, rozhuśtać się lub wspiąć się na niego całym ciężarem ciała lub jego częścią. Drążek wahadłowy jest przeznaczony do ćwiczeń typu push/swing through, bez sprężynowania lub z dołączonymi sprężynami. Nie jest zaprojektowany do wytrzymywania oporu pochodzącego z innego źródła niż dostarczone sprężyny, ani do ćwiczeń izometrycznych lub z ciężarem ciała wykonywanych pod dowolnym kątem. Ćwiczenia polegające na staniu, klękaniu lub siedzeniu na drążku lub ramionach podporowych, huśtaniu się na drążku lub ramionach podporowych, zwisaniu na drążku lub ramionach podporowych, lub bocznym ciągnięciu lub pchaniu na drążek lub ramiona boczne nie są zgodne ze specyfikacją konstrukcyjną tego sprzętu i grożą poważnymi obrażeniami użytkownika oraz potencjalnymi kosztownymi roszczeniami wobec instruktora.

Co jest w zestawie?

Pełny Cadillac
1 trapez z puszystym podparciem dla stóp
1 para uchwytów Fuzzy
1 para pasków na stopy
1 para uchwytów do rąk
2 pary szybko regulowanych uchwytów sprężynowych z podwójnym oczkiem
14 karabinków aluminiowych
10 podwójnie zakończonych klipsów dla psów
Zawiera 12 najlepszych sprężyn z drutu muzycznego:

2x Standard (47cm) Very Light - Yellow
2x Standard (47cm) Light - Blue
2x Standard (47cm) Medium -Red
2x Standardowa (47cm) Bardzo Mocna - Czarna (do trapezu)
2x Długi (64cm) Jasny - Fioletowy
2x Długie (64cm) Mocne - Czerwone
Szczegóły produktu
Kod: PAPC1PROFCAD
Brand: Align-Pilates
Kompatybilny z: A2 Base Frame & All C-Series. Z wyjątkiem C1.
Waga: 65.6kg
Materiał: Pełna stal nierdzewna górna rama

Od 10 999 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

Platforma materaca

Chcesz urozmaicić swój trening na reformerze? Rozszerz swój Align-Pilates C-Series Reformer o platformę, aby uzyskać dodatkowe wyściełanie stóp podczas wykonywania ćwiczeń w pozycji stojącej lub klęczącej. Platforma może być również używana w połączeniu z konwerterem materaca, aby przekształcić reformer w całkowicie płaski materac. W takiej formie może być używany w połączeniu z Half Cadillac'iem. Kompatybilny z wszystkimi reformerami serii C.
Szczegóły produktu
Kod: PAPMATC1PE
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: wszystkie urządzenia z serii C.
Wymiary: 68cm (L) x 26cm (W) x 5,5cm (D)
Waga: 3.1kg
Materiał: Płyta Ply z antypoślizgowymi stopkami. Najwyższej jakości EVA padding dla trwałości. Tapicerka vinylowa  odporna na ścieranie.


Od 450 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
Konwerter materaca dla Reformerów z serii C

Rozszerz swój reformer o dodatkowy konwerter materacy do reformerów Align-Pilates serii C, który musi być używany w połączeniu z Platformą, aby przekształcić reformer w całkowicie płaskie łóżko. Całkowicie płaskie łóżko może być używane w połączeniu z ramą Half Cadillac, aby dodać dodatkowy repertuar lub jako obszar do pracy na macie. Dodając tę dodatkową opcję do swojego reformera, można wygodnie zmienić przeznaczenie reformera dla klientów lub w domu. Zwiększ wszechstronność przestrzeni swojego studia Pilates dzięki temu konwerterowi materacy! Kompatybilny z reformerami serii C. 

Szczegóły produktu
Kod: PAPMATC1MC
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie urządzenia serii C.
Wymiary: 104,5cm (L) x 60cm (W) x 8,7cm (D)
Waga: 11kg
Materiał: Płyta Ply z antypoślizgowymi stopkami. Najwyższej jakości EVA padding dla trwałości i doskonałej pamięci & tapicerowane w odpornym na ścieranie winylu.

Od 999 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

Deska Jump Board dla Reformerów z serii C, F & H

Align-Pilates Jump Board zapewni Ci pewną i stabilną platformę do ćwiczeń plyometrycznych i jest jednym z najbardziej popularnych akcesoriów do reformera Pilates. Idealna, aby dodać dynamiczne ruchy do swojego repertuaru Pilates dla świetnego treningu cardio! Zbudowana ze stalowej ramy z najwyższej jakości wyściółką EVA zapewniającą długotrwałą pamięć i doskonałą absorpcję wstrząsów, pokryta odpornym na ścieranie winylem. Jump Board może być dodany później bez konieczności modyfikacji. Jump Board jest kompatybilny z wszystkimi reformerami Align-Pilates serii C, F i H. 

Szczegóły produktu
Kod: PAPJUMPC1
Brand: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie serie C/F/H.
Wymiary: 52cm (L) x 58cm (W)
Waga: 7kg
Materiał: Stalowa rama z najwyższej jakości wyściółką EVA

Od 492,00 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

      Mata ochronna pod refromer

Mata jest przeznaczona do użytku pod wszystkie reformery Align-Pilates. Zapewnia doskonałą ochronę podłogi. Posiada uszczelnione krawędzie i antypoślizgową podstawę, oferując wysoki poziom przyczepności. 
Odporność chemiczna, PVC pomagają chronić podłogę i tłumić dźwięk, jak również pomagają przedłużyć żywotność maszyny chroniąc ją przed dostaniem się włókien dywanowych i kurzu do wszelkich ruchomych części reformera.
Świetny dodatek do Twojego studia lub domu!

Ważna uwaga dotycząca maty do reformera: Jeśli podłoga jest polakierowana lakierami na bazie wody, pozwól na co najmniej 3 miesiące pełnego czasu schnięcia przed użyciem któregokolwiek z naszych produktów. Nadaje się tylko na podłogi zabezpieczone lakierami bez rozpuszczalników. Brak przyczepności po zamoczeniu.

Szczegóły produktu
Kod: PAPMACHINE100250BLK
Brand: Align-Pilates
Kolor: Czarny
Wymiary: 2,5m (L) x 100cm (W) x 4,5mm (D)
Waga: 3kg
Materiał: PVC wolny od ftalanów


Od 499 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

    Mata ochronna na reformer z serii C

Dodaj trochę dodatkowego komfortu i luksusu do swojego reformera Align-Pilates . Mata ochronna zwiększa amortyzację i komfort ćwiczeń. Podkładka zapewnia również dodatkową ochronę tapicerki, aby uniknąć uszkodzeń i może być czyszczona dzięki nieabsorbującej naturze materiału TPE.
Idealne rozwiązanie dla zapracowanych studiów, które muszą utrzymać swój sprzęt w higienie.
Wybierz jeden z dwóch kolorów: bakłażan/szary lub niebieski/szary (użyj obu stron dla zróżnicowania kolorów i wzorów), Pomogą one rozjaśnić przestrzeń Twojego studia!
Maty są idealne skrojone pod wymiary reformerów Align-Pilates, więc nie będą pasować na reformery innych marek.


Szczegóły produktu
Kod: PAPC2TOPPER-AUBGRY
Marka: Align-Pilates
Kompatybilność z: Wszystkie urządzenia serii C.
Wymiary: 86cm (L) x 58cm (W) x 6mm (D)
Waga: 500g
Kolor: Aubergine/Grey
Materiał: TPE (Thermoplastic Elastomers); nadający się do recyklingu i degradacji. Brak wewnętrznej siatki, ponieważ mata jest odporna na rozciąganie. Nie zawiera PVC i lateksu.
Instrukcje pielęgnacji: Przetrzeć czystą, wilgotną szmatką.
NIE UŻYWAĆ ostrych detergentów do czyszczenia tego produktu.Od 260 zł*
*cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski

 Sprężyny wymimenne do reformerów i Cadillac'a

Wszystkie sprężyny Align-Pilates są wykonane z najlepszego koreańskiego drutu muzycznego i są pokryte niklem. Te 47cm sprężyny są przeznaczone do użytku na reformatorach Pilates, jak również na pół i pełnym Cadillacu Pilates. 
Dostępne są cztery siły: Extra Light, Light, Medium & Strong.
Szczegóły produktu:
Kod: PAPSPRINGSSTRONG
Brand: Align-Pilates
Kompatybilny z: wszystkimi reformerami/wszystkimi Cadillacami.
Wymiary: 47cm (L)
Waga: 650g
Kolor: Zielony
Materiał: Wykonane z najlepszego koreańskiego drutu muzycznego i są pokryte niklem.

Od 295zł*  
 *cena zawiera podatek i koszt transportu do Polski
  • Akcesoria do ćwiczeń na reformerze